سوالات متداول

جهت خرید از سایت فولایک باید به پنل کاربری خودتون مراجعه کنید و یا به رایگان پنل کاربری خودتون رو بسازید و حساب خودتون رو شارژ کنید و سفارش را ثبت کنید.

حساب کاربری شما هویت شما در سایت می باشد و ما با افرادی که هویتشان را پنهان میکنند کار نمیکنیم و این اصل اعتماد و ایجاد اعتبار بین هر دو فرد می باشد که نتایج بهتری خواهد داشت و همچنین برای اینکه سفارشات شما راحت تر قابل پیگیری باشد و اگر مشکلی داشته باشید زودتر به نتیجه برسید.

پنل نوعی ارائه سرویس سریع و ارزان قیمت برای همه کاربران می باشد. یعنی به جای اینکه شما وسایل رو از مغازه خریداری کنید به قیمت کمی بالاتر انگار از کارخانه اصلی محصولات رو خریداری می کنید این به این معنی هست که قیمت ها ارزان تر و بدون هیچ سایت یا فرد واسطه ای ثبت سفارش انجام می دهید. ثبت سفارش بدون واسطه و آگاهی کامل از وضعیت سفارش سریع انجام شدن سفارش و اختیار ثبت سفارش در هر لحظه از روز پشتیبانی سریع به هنگام مشکل داشتن در سفارش قیمت ها ارزان تر قابل اعتماد بودن و دارای درگاه های امن زرین پال و آیدی پی

برای اینکه پاسخ سوال شما کامل داده بشه لطفا به داخل پنل مراجعه کنید و تنوع سرویس ها را ببینید و یا از قسمت خدمات تنوع سرویس ها را نگاه کنید که بالای 200 سرویس ارائه می شود.

موجودی اکانت خود را از بخش اعتبار افزایش دهید و در مرحله اخر به صفحه ثبت سفارشات رفته و سفارش خود را ثبت کنید. حتما توضیحات هر سرویس رو مطالعه کنید و اگه جایی ابهام بود از قسمت تیکت پشتیبانی بپرسید

 

به خاطر اینکه محدودیت های زیادی برای فیک کاران قرار داده اند مثلا اینستاگرام و تلگرام و …داخل توضیحات هر سرویس مسائل احتمالی که امکان دارد برای شما اتفاق بیوفتد اشاره شده. مثلا امکان دارد در حین انجام سفارش فالوور فیک شما پیج رو خصوصی کنید و سفارش ناقص انجام شود و یا بعد از انجام سفارش اینستاگرام فالوورهای فیک را پاک کند ( که این نوع مسئله بیشتر در فالوورهای ارزان رخ می دهد. اگر از فالوور واقعی استفاده می کنید به پیج شما و محتوایی که قرار می دهید احتمال ریزش وجود دارد بالاخره خود شما هم بعضی پیج هایی که خوشتان می آید را فالوو میکنید و آن پیج که خوشتان نمی آید رو آنفالو می کنید. اگر در آخر متوجه نشدید چه مشکلی دقیقا بوده به پشتیبانی تیکتی پیام دهید و کد پیگیری سفارش را ارسال کنید تا در اسرع وقت بتوانیم پاسخگو باشیم

به هیچ وجه ما نیاز به پسورد پیج یا کانال و گروه شما نداریم، تنها کاری که باید انجام دهید این است که پروفایل خود را از حالت private خارج کرده و بر روی حالت public یا عمومی قرار دهید.

احتمال اینکه تداخل سفارش صورت بگیرید و ربات و سرور ارائه دهنده با اختلال مواجه شود و سفارش انجام نشود در این موضوع بسیار بالاست. پس لطفا اگر چند سفارش از یک پیج دارید حتما یک سفارش ثبت کنید و بگذارید تمام شود و دوباره سفارش دیگر را ثبت کنید.

بله آن دسته از افرادی که برنامه نویسی بلد هستند یا دوست برنامه نویس دارند به راحتی می توانند با مستندات موجود به پنل ما متصل شوند و به راحتی داخل سایت خودشان یا ربات تلگرامی خودشان به فروش و کسب درآمد بپردازند.

 

قیمت‌های درج شده در مقابل هر سرویس به تومان و بر مبنای هر ۱۰۰۰ عدد هستند. به هیچ وجه بعد از ثبت یک سفارش تا قبل مرحله تکمیل شده نباید مجدد از همان نوع سرویس برای همان پست سفارش مجدد ثبت کنید. پیج مورد نظر نباید Private باشد. نباید در هنگام اعمال سفارش پیج Private شود. نباید ID پیج در هنگام اعمال سفارش تغییر پیدا کند. بعد از ثبت سفارش لایک، بازدید پست، و یا بازدید استوری نباید آن پست حذف شود. سفارش برای سرویس افزایش بازدید لایو در پنل باید پس از شروع لایو ثبت شود و پس از ثبت سفارش بازدید لایو نباید تحت هیچ شرایط لایو End شود. در صورت قطع شدن لایو، بازدیدها در لایو بعدی وارد نخواهند شد. در وارد کردن لینک و یا ID دقت بفرمایید. برای ثبت سفارش سرویس‌های مربوط به پست مثل بازدید ویدیو ، لایک ، کامنت، ایمپرشن و … لینک پست و برای سرویس‌های استوری، لایو، فالوور و … ID بدون @ نیاز است.