خرید خدمات تلگرام

TELEGRAM

معرفی و ارائه انواع خدمات تلگرام
پیام رسان تلگرام ، یک سرویس پیام‌رسان متن‌ باز چند سکویی مبتنی بر رایانش ابری است. نرم افزار تلگرام رسماً برای اندروید ، ویندوز فون و آی‌اواس در دسترس بوده و قابل استفاده است. کاربران تلگرام می‌توانند پیام‌ها ، تصاویر ، ویدئو و همه گونه فایل های خودشان را تا حجم ۱.۵ گیگابایت برای یکدیگر ارسال نمایند.

پیام رسان تلگرام توسط دو برادر با نام‌های پاول دورف و نیکلای دورف به بازار آمد. پاول دورف برادر کوچک نیکلای دورف است. پشتیبان مالی این پروژه، سازمان غیرانتفاعی کارآفرینی در آلمان است.

با توجه به کاربرد و همه گیر شدن این پیام رسان محبوب در کشور ایران ، قاعدتا ارائه خدمات تلگرام نیز از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار شده است. فناوری اطلاعات فولایک نیز به نوبه خود ، به ارائه خدمات تلگرام با کیفیت بالا و قیمت مناسب اقدام نموده است.

ممبر واقعی کانال تلگرام اد نرم افزاری:
در این روش افزایش ممبر کانال در واقع اشخاص از طریق تلگرام های غیر رسمی به کانال شما اضافه خواهند شد. برای بازدهی بیشتر شما می توانید نحوه اد ممبر در کانال خود را از سه حالت هیدن (مخفی) ، میوت (بی صدا) و عادی تعیین نموده و سفارش بدهید.

۱- روش اد هیدن: در این روش کاربر از اد شدن داخل کانال شما بی خبر است و نمی تواند کانال شما را در لیست کانال های خود ببیند. مزیت این روش دائمی بودن ممبر در کانال و عدم لفت دادن و خروج از کانالتان می باشد. عیب ان روش نیز عدم ویو و بازدید از مطالب کانلتان می باشد.

۲- روش اد میوت: در این روش کاربر در کانال شما اد می شود ، اما همان لحظه مطلع نمیگردد و پست های کانال شما بر روی گوشی کاربر نوتیفیکیشن و صدایی تولید نمی کند. اما شما در لیست کانال های کاربر نمایش داده شده و او می تواند محتوای کانالتان را ببیند. مزیت این روش عدم لفت دادن آنی کاربر و یا ایجاد مزاحمت برای او می باشد. در این مدل امکان خروج کاربر از کانال شما وجود داشته و تصمیم گیرنده خود اوست.

۳- روش اد عادی: در این روش تبلیغ کانال شما در نرم افزارهای تبلیغاتی نمایش داده شده و کاربر به انتخاب خود و برای دریافت مزایا وارد کانال شما می شود. ماندگاری کاربر در کانالتان برعهده خود اوست و به محتوای کانال شما بستگی دارد.

ممبر واقعی کانال تلگرام اد تبلیغاتی:
کاربر با میل خود عضو کانال شما می‌شود. اما چگونه؟ اپلیکیشن‌های اندروید مختلفی وجود دارند که کاربران زیادی هم دارند. بعد از خرید ممبر اختیاری، این اپ‌ها درخواستی بر روی گوشی کاربران خود می‌فرستند و ضمن معرفی کانال شما، از آنها درخواست عضویت می‌کنند.

معمولاً برای جذب ۱۰۰۰ ممبر اختیاری، لازم است ده‌ها هزار نفر تبلیغ شما را ببینند. تعداد زیادی از این افراد هم هستند که عضو کانال شما می‌شوند و بعد از بررسی، آن را ترک می‌کنند. پس می‌توانید انتظار بازدید بسیار بالایی از پست‌های آخر خود را داشته باشید.

ممبر فیک تلگرام:
اگر شما قصد دارید که فقط تعداد اعضای شما زیاد باشد و کمترین ریزش را هم تجربه کنید، ارزان ترین راه برای شما ممبر فیک است. این ممبرها توسط شماره های مجازی (غیر واقعی) ایجاد شده‌اند و کاملاً تقلبی هستند. بنابراین هیچ فعالیتی در کانال شما ندارند.

مزیت ممبرهای تقلبی این است که معمولاً ریزش ندارند. مگر آنکه سیستم تلگرام، شروع به شناسایی آنها به عنوان کاربران غیر فعال و پاک کردنشان بکند. مساله دیگر که باید به آن توجه داشته باشید این است که ممبرهای فیک هیچوقت باعث افزایش بازدید پست‌های شما نمی‌شوند و این شاید باعث لو رفتن غیر واقعی بودن آنها شود.

بازدید پست کانال تلگرام:
در تبلیغات بازدیدی تلگرام، شما فقط بابت کسانی هزینه خواهید کرد که تبلیغ شما را دیده‌اند و این هزینه فقط چند ریال است. این نوع تبلیغات جدا از نحوه پرداخت، دو مزیت بزرگ دیگر نیز دارد. اول اینکه آمار بازدید به صورت رسمی توسط خود تلگرام اعلام می‌شود و بنابراین دقت بالایی دارد. دومین مساله هم اینکه تبلیغ شما همزمان در تعداد بسیاری کانال مختلف منتشر می‌شود. معمولاً کانال های منتشر کننده تبلیغات بازدیدی، از نظر تعداد اعضا در حدی متوسط قرار دارند. اما از نظر کیفیت ، فولایک تمام آنها را به دقت چک می‌کند.

ممبر واقعی گروه تلگرام:
خرید ممبرهای واقعی برای گروه تلگرام شما می تواند باعث رونق گروهتان شود و همچنین فعالیت کاربران را در آن گسترش دهد.

در این روش کاربر با میل خود عضو گروه شما می‌شود. اما چگونه؟ اپلیکیشن‌های اندروید مختلفی وجود دارند که کاربران زیادی هم دارند. بعد از خرید ممبر اختیاری ، این اپلیکیشن ها درخواستی بر روی گوشی کاربران خود می‌فرستند و ضمن معرفی گروه شما ، از آنها درخواست عضویت می‌کنند در گروه شما را می کنند. این کار انقدر انجام می شود تا تعداد اعضای خریداری شده وارد گروه شما شوند.

معمولاً برای جذب ۱۰۰۰ ممبر اختیاری ، لازم است ده‌ها هزار نفر تبلیغ شما را ببینند. تعداد زیادی از این افراد هم هستند که عضو گروه شما می‌شوند و بعد از بررسی، آن را ترک می‌کنند. پس می‌توانید انتظار بازدید بسیار بالایی از پست‌های آخر خود را داشته باشید.

👇 لیست خدمات تلگرام 👇

خرید ممبر کانال تلگرام

خرید ممبر گروه تلگرام

خرید بازدید پست تلگرام